Treenerid

Island Sound 2019 töötuba.

Fotograaf: Martin Ahven

Andris Jasjukevitš, capoeira nimega He-man, on 29 aastane noormees. Capoeiraga tegelemist alustas aastal 2006. Alates aastast 2008 on läbi viinud trenne noortele ja täiskasvanutele Eestis, Soomes ja Brasiilias. Suurest kirest capoeira vastu õppis ta Tallinna Ülikoolis kehakultuuri, et suurendada enda teadmisi inimese kehast ja liikumisest.

Capoeira Senzala suvelaager 2019.

Fotograaf: Brite Vilgo

Kristjan Tomson, capoeira nimega Calado, on aktiivselt spordiga tegelenud juba põhikoolist saati, kui sai mitmetel erinevatel treeningaladel ennast proovile panna. Gümnaasiumi alguses jõudis oma tõelise kutsumuseni, milleks on Capoeira. Capoeira trennides hakkas käima alates 2007. aastast.  Aastal 2012, kui veel ülikoolis käis, hakkas lisaks Capoeirale ka sihipärase jõutreeninguga tegelema – alguses ainult oma keharaskusega, mille paar aastat tagasi põimis ka jõusaali treeninguga. Spordi tegemise puhul on Kristjani arvates kõige olulisemateks märksõnadeks pühendumus, eesmärkide seadmine ja järjepidevus.
Just nii saad hakkama enese ületamisega ja jõuad oma parema minani!

Kontaktandmed

info@senzala.ee

Capoeira Senzala Tallinn:

Andris.jasjukevits@gmail.com

+372 56679244

Kristjan@senzala.ee

+372 55656222

Sõjakooli 10, Golden Club

Asume Tallinnas, Kristiines, Tondi Golden Clubis. Kui klubisse jõuate siis suhelge klubi klienditeenindajaga ning teid juhendatakse edasi.

Senzala Estonia Instagram